Verkoopstructuur

Commerciële dienst    

Benedikt van Roosmalen

Commercieel Manager

 

 
gsm: +31(0)6 53 52 45 04

Fax: +31 (0)488 48 31 87
vanroosmalen.benedikt@recticel.com

Edzard Hendriks

Project Engineer - Rayon

Midden-Zuid

 

gsm: +31 (0)6 20 13 89 67

Fax: +31 (0)488 48 31 87

hendriks.edzard@recticel.com

Nico Beijnen

Project Engineer - Rayon

Noord-Oost

 
gsm: +31 (0)6 51 54 04 16
Fax: +31 (0)488 48 31 87
beijnen.nico@recticel.com

Mark van Vliet

Sales Engineer - Rayon

Zuid-West

 

gsm: +31 (0)6 51 42 78 03 
Fax: +31 (0)488 48 31 87

vanvliet.mark@recticel.com 

 

Joost de Vogel

Sales Engineer - Rayon

Noord-West

 

gsm: +31 (0)6 53 24 60 93

Fax: +31 (0)488 48 31 87

devogel.joost@recticel.com

Arend Enzlin 

Sales Engineer Landbouw

 

 

gsm:+31 (0)6 53 29 03 92

Fax: +31 (0)488 48 31 87

enzlin.arend@recticel.com 

 

Technische Dienst

 

Marketing

 

Rob Wesel

Technical Engineer

 

gsm: +31 (0)6 51 48 38 80

Fax: +31 (0)488 48 31 87

wesel.rob@recticel.com

Katrien Schotte
Marketing Manager
gsm: +32 485 10 59 98
Tel: +32 56 59 48 96
Fax: +32 56 43 89 29
schotte.katrien@recticel.com

 

Secretariaat

 

 

Sylvia Derksen

Management Assistant

 

Tel: +31 (0)488 48 93 15

Fax: +31 (0)488 48 31 87

derksen.sylvia@recticel.com

   
Commerciële binnendienst    

Michelle Speel

Commercieel medewerker verkoop binnendienst

 

Tel.: +31 (0)488 48 92 37

Fax: +31 (0)488 48 31 87

speel.michelle@recticel.com

Gert-Jan Enzlin

Commercieel medewerker Hoofd verkoop binnendienst

 

Tel.: +31 (0)488 48 93 02

Fax: +31 (0)488 48 31 87

enzlin.gertjan@recticel.com

Annemiek Wanten

Commercieel medewerker verkoop binnendienst

 

Tel.: +31 (0)488 48 93 06

Fax: +31 (0)488 48 31 87 

wanten.annemiek@recticel.com

Print Send to friend